KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11097150
nr 1109 7150
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, Båtar, motivet: 37x26
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 maj 2017
kl 18:31:51
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr